BUTSA.UZ
KirishA'zo bo'lish
Tavsiya qilamiz:
Futbol natijalari 18.11.2018
Bugun Kecha Ertaga Jami LIVE Tugadi
АВСТРАЛИЯ: Национальная молодежная лига
02:30 Мельбурн U21 - Перт Глори U21 1:1
02:30 Централ Кост U21 - Ньюкасл Джетс U21 1:3
08:00 Брисбен U21 - Мельбурн Сити U21 2:0
10:30 Канберра Юнайтед U21 - Сидней U21 0:1
АВСТРАЛИЯ: Женская высшая лига
11:30 Ньюкасл (Ж) - Канберра (Ж) 1:0
14:00 Перт (Ж) - Сидней Уондерерс (Ж) 3:0
АВСТРИЯ: Восточная региональная лига
16:00 Штадлау - Нойзидль 4:0
17:00 Парндорф - Рапид Вена II 1:2
АЗИЯ: Кубок Сузуки АФФ
14:30 Таиланд - Индонезия 4:2
15:00 Восточный Тимор - Филиппины 2:3
АЛЖИР: Первый дивизион
18:00 Mlila - Bel Abbes 1:0
20:00 МО Биджайя - МК Алжир 1:1
АНГЛИЯ: Первая лига
15:00 Флитвуд - Уоллсол 0:0
18:00 Аккрингтон - Барнсли 0:2
18:00 Бертон Альбион - Ковентри Сити 1:0
18:00 Бристоль Роверс - Сканторп Юнайтед 1:2
18:00 Донкастер - Уимблдон 2:1
18:00 Лутон Таун - Плимут 5:1
18:00 Оксфорд Юнайтед - Гиллингем 1:0
18:00 Петерборо Юнайтед - Бредфорд Сити 1:1
18:00 Сандерленд - Уикомб Уондерерз 1:1
18:00 Саутенд Юнайтед - Блэкпул 1:2
18:00 Шрусбери Таун - Рочдейл 3:2
АНГЛИЯ: Вторая лига
18:00 Бьюри - Стивенейдж 4:0
18:00 Гримсби - Crawley 1:0
18:00 Йовил - Линкольн -:-
18:00 Крю - Транмер Роверс 3:2
18:00 Мансфилд Таун - Порт Вэйл 1:0
18:00 Милтон Кинс - Маклсфилд 2:0
18:00 Ноттс Каунти - Челтенхэм 0:3
18:00 Ньюпорт - Колчестер Юнайтед 2:0
18:00 Олдхэм - Кембридж Юнайтед 3:1
18:00 Свиндон Таун - Карлайл Юнайтед 0:4
18:00 Форест Грин - Морекамб 0:1
18:00 Эксетер Сити - Нортхэмптон 2:2
АНГЛИЯ: Национальная лига
15:30 Брэйнтри - Солихалл 0:3
18:00 Барроу - Истли 0:3
18:00 Борхэм Вуд - Эббсфлит Юнайтед 0:0
18:00 Галифакс Таун - Довер 1:0
18:00 Гейтсхэд - Саттон Юнайтед 0:0
18:00 Дагенхэм энд Редбридж - Файлд 2:1
18:00 Лейтон Ориент - Бромли 3:1
18:00 Мэйдстоун - Рексхем 1:1
18:00 Солфорд - Алдершот Таун 4:0
18:00 Честерфилд - Хавант энд В 0:0
АНГЛИЯ: Национальная лига Север
18:00 Boston Utd - Саутпорт 1:2
18:00 FC United - Телфорд 1:2
18:00 Алтринчем - Йорк Сити 3:0
18:00 Алфретон - Нюнеатон 3:1
18:00 Блит - Курзон Аштон 3:2
18:00 Брэдфорд Парк Авеню - Эштон Юнайтед 3:2
18:00 Гуисли - Спеннимур 1:1
18:00 Дарлингтон - Херефорд 2:2
18:00 Киддерстер - Чорли 0:4
18:00 Лигтон - Честер 1:0
18:00 Стокпорт Каунти - Бракли 1:1
АНГЛИЯ: Национальная лига Юг
18:00 Бат - Истборн Боро 1:0
18:00 Глостер - Ст. Албанс 0:0
18:00 Далвич Гамлет - Оксфорд Сити 0:1
18:00 Ист Таррок - Хемел Хэмпстед 1:2
18:00 Слау - Уокинг 0:1
18:00 Торки Юнайтед - Конкорд 4:1
18:00 Уэллинг - Weston-super-Mare 3:1
18:00 Хангерфорд - Биллерике 2:2
18:00 Хэмптон энд Ричмонд - Дартфорд 0:1
18:00 Челмсфорд - Труро 0:2
18:00 Чиппенхэм - Уэлдстоун 3:1
АНГЛИЯ: NPL Premier Division
18:00 Бакстон - Уиттон 0:5
18:00 Бамбер Бридж - Нантуич 2:2
18:00 Гейнсборо - Уитби 4:1
18:00 Ланкастер - Стаффорд Рейнджерз 0:0
18:00 Матлок - Сталибридж 3:1
18:00 Норт Ферриби - Фарсли 0:6
18:00 Саут Шилдс - Микловер 3:2
18:00 Скарборо - Марин 2:0
18:00 Уоркингтон - Грэнтхэм 1:4
18:00 Уоррингтон - Бэсфорд 1:1
18:00 Хайд - Хэднесфорд 2:0
АНГЛИЯ: Southern League Central Division
18:00 AFC Rushden & Diamonds - Бедворт 3:1
18:00 Needham Market - Стратфорд 2:1
18:00 Алвчерч - Сент-Неотс 3:2
18:00 Барвел - Кингс Линн 1:3
18:00 Коалвилль - Банбери 1:1
18:00 Лейстон - Рашолл 0:1
18:00 Ройстон - Кеттеринг 0:1
18:00 Рэддитч - Лоустофт 4:2
18:00 Сент-Айвс - Хейлсоуэн 2:0
18:00 Стоурбридж - Хитчин 3:0
18:00 Тэмворс - Биглсуэйд Тайн 1:1
АНГЛИЯ: Southern League South Division
18:00 Met. Police - Фроум 2:1
18:00 Басингстоук - Мертир Таун 0:3
18:00 Биконсфилд - Фарнборо 2:6
18:00 Госпорт - Тонтон 1:2
18:00 Дорчестер - Чешам 0:5
18:00 Кингс Лэнгли - Веймут 2:1
18:00 Салисбери Сити - Хартли Уинтни 4:2
18:00 Суиндон С - Харроу 1:2
18:00 Тивертон - Хендон 0:0
18:00 Уимборн - Стейнс 1:0
18:00 Уолтон Кэйжалс - Poole 0:4
АНГЛИЯ: Isthmian League Premier Division
18:00 Bishop's Stortford - Уайтхок 4:2
18:00 Берджесс Хилл - Мерстам 3:0
18:00 Бонор Реджис - Уингейт энд Финчли 4:2
18:00 Доркинг - Брайтлингси 2:1
18:00 Каршальтон - Коринтиан-Кэжуалс 2:3
18:00 Кингстониан - Маргейт 2:1
18:00 Летерхед - Энфилд Таун 4:1
18:00 Льюиз - Харинги 0:1
18:00 Фолкестоун - Поттерс 2:0
18:00 Харлоу - Тонбридж 1:0
18:00 Хорнчерч - Уэртинг 1:1
АНГЛИЯ: Women’s Super League
18:00 Bristol City (Ж) - Ливерпуль (Ж) 2:1
АНГОЛА: Жирабола
17:00 Santa Rita - Каала -:-
18:00 Онсе Бравуш - АСА 1:1
АРГЕНТИНА: Суперлига
23:10 Бока Хуниорс - Патронато 1:0
АРГЕНТИНА: Примера Б
23:00 Ферро - Сентраль Кордоба 1:3
АРГЕНТИНА: Примера Б Метрополитана
23:00 Депортиво Риестра - Альмиранте Браун 1:1
23:00 Тальерес Эскалада - Комуникасьонес 0:0
23:00 Тристан Суарес - Колехиалес 1:1
23:00 УАИ Уркиса - Олл Бойс 0:1
23:00 Фландрия - Феникс 2:1
АРГЕНТИНА: Примера C Метрополитана
23:00 Берасатеги - Клуб Лухан 0:0
23:00 Леандро Н. Алем - Архентино де Кильмес 1:0
23:00 Сентраль Кордоба - Спортиво Барракас 0:0
23:00 Спортиво Итальяно - Депортиво Арменио 1:1
23:00 Экскурсионистас - Докк Суд 1:1
23:15 Мидленд - Сан-Мартин Бурсако 2:0
АРГЕНТИНА: Примера D Метрополитана
23:00 Лугано - Депортиво Муньис 2:2
23:00 Архентино де Росарио - Депортиво Парагвайо 1:0
23:00 Деф. де Камбасерес - Сентрал Баллестер 0:2
АФРИКА: Кубок Африканских Наций - Квалификация
15:00 Коморос - Малави 2:1
15:30 Сейшельские острова - Ливия 1:8
16:00 Уганда - Кабо-Верде 1:0
16:00 Южная Африка - Нигерия 1:1
17:00 Намибия - Гвинея-Бисау 0:0
18:00 Габон - Мали 0:1
18:00 Экваториальная Гвинея - Сенегал 0:1
19:30 Гамбия - Бенин 3:1
АФРИКА: Чемпионат Африки - Женщины
18:30 Гана (Ж) - Алжир (Ж) 1:0
21:30 Мали (Ж) - Камерун (Ж) 1:2
БЕЛАРУСЬ: Кубок Беларуси
16:00 БАТЭ - Городея 1:0пен.
БЕЛЬГИЯ: Вторая лига
19:00 Тьюбиц - КСВ Руселаре 3:2
22:30 Мехелен - Lommel SK 3:2
БЕЛЬГИЯ: Первый любительский дивизион
21:30 Дессель Спорт - АСВ Гел 3:0
22:00 Lierse K. - RWDM 47 2:2
22:00 Seraing - Хейст 2:2
22:00 Виртон - Бум 3:1
22:00 Дейнзе - Тессендерло 1:1
БЕЛЬГИЯ: Второй любительский дивизион - группа ACFF
22:00 Валлонь Синей - Амуар 1:3
22:00 Мё - RAAL La Louviere 1:2
22:00 ОК Шарлеруа - Варем 1:3
22:00 ЮРС Сентре - Ребекуаз 2:0
БЕЛЬГИЯ: Второй любительский дивизион - группа VFV B
21:30 Аид - К. ФК Тюрнхаут 2:0
22:00 Heur Tongeren - Хамме 0:3
22:00 Синт-Никлас - Хогстратен 1:1
БЕЛЬГИЯ: Super League Women
17:00 Хайст (Ж) - Лёвен (Ж) 0:1
БЕЛЬГИЯ: Первая национальная женская лига
16:30 Генк II (Ж) - Зюлте Варегем (Ж) 0:1
18:00 Фамкес Меркем (Ж) - Гент II (Ж) -:-
18:30 Стандард Льеж 2 (Ж) - Мелселе (Ж) 3:0
БЕНИН: Чемпионат
18:00 АСОС - АСПАК -:-
БОЛИВИЯ: Division Profesional - Клаусура
23:00 Royal Pari - Destroyers 1:1
БОСНИЯ И ГЕРЦЕГОВИНА: Вторая лига Боснии
15:30 Братство Грачаница - Единство Бихач 1:2
15:30 Високо - Чаплина 1:4
15:30 Горажде - Витез 3:1
15:30 Звезда - Какань 1:6
15:30 Игман К. - Вележ Мостар 0:1
15:30 Металлеге - Zivinice 2:0
15:30 Нови Травник - ТОШК Тешань 2:1
БОСНИЯ И ГЕРЦЕГОВИНА: Вторая лига Республики Сербской
15:00 Podrinje Janja - Tekstilac 5:0
15:00 Sloga Crnjelovo - Zeljeznicar Banja Luka 4:0
15:00 Модрича - Козара 0:0
15:00 Мрконич-Град - Дрина Зворник 1:3
15:00 Приедор - Борац Баня Лука 1:0
15:00 Славия Сараево - Sutjeska Foca 2:1
БРАЗИЛИЯ: Чемпионат Бmartaилии
00:00 Витория - Атлетико Паранаэнсе 1:2
00:00 Коринтианс - Васко да Гама 1:0
БРАЗИЛИЯ: Чемпионат Бmartaилии В
01:30 Атлетико Гойаниенсе - Сан-Бенто 1:0
02:30 Лондрина - Регатас 1:2
22:00 Бmartaил де Пелотас - Гуарани 1:1
22:00 Сампайо Корреа - Боа 1:0
22:00 ЦСА - Аваи 0:1
00:30 Вила Нова - Криcиума 2:2
ВЕНГРИЯ: NB I Women
15:00 MTK Hungaria (Ж) - Халадаш (Ж) 1:0
16:00 MLE (Ж) - Дьер (Ж) 0:4
16:00 Диошдьёри ВТК (Ж) - Astra Hungary (Ж) 4:0
ГАИТИ: Чемпионат - Серия де Клотюр
23:00 Capoise - Tempete 1:1
23:00 Cavaly - Arcahaie 1:1
23:00 Racing des Gonaives - Fica 2:1
23:00 Racing Haitien - Валенсия Леоган 1:1
23:00 Real du Cap - Ouanaminthe 1:0
23:00 Sud-Est - Petit-Goave 3:0
23:00 Балтимор - Mirebalais -:-
23:00 Дон Боско - Cosmopolites 1:0
ГВАТЕМАЛА: Национальная лига - Апертура
22:00 Истапа - Шелаху 1:1
ГЕРМАНИЯ: Северная региональная лига
15:00 Ганновер II - Люнебургер Ганза 1:2
16:00 Вердер II - Айнтрахт Нордерштедт 2:1
16:00 Хольштейн Киель II - Любек 2:1
18:00 Еддело - Ольденбург 2:0
ГЕРМАНИЯ: Западная региональная лига
16:00 Straelen - Рот-Вайсс Оберхаузен 1:0
16:00 Боруссия Д II - Боннер 0:2
16:00 Боруссия М II - Ваттеншайд 0:0
16:00 Кёльн II - Kaan-Marienborn 1:3
16:00 Липпштадт - Фортуна II 0:2
16:00 ТВ Херкенрат - Вупперталлер 0:3
16:00 Эссен - Рёдингхаузен 2:0
ГЕРМАНИЯ: Региональная лига Бавария
16:00 Аугсбург II - Розенхайм 1860 2:1
16:00 Ашаффенбург - Мемген 0:1
16:00 Байройт - 1. ФК Швайнфюрт 1:1
16:00 Бюхбах - Нюрнберг II 1:1
16:00 Гархинг - Хаймштеттен -:-
16:00 Иллертиссен - Ваккер Бургхаузен 2:2
16:00 Пипинсрид - Айхштет 1:2
16:00 Шальдинг - Гройтер II 2:2
ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV-Норд
16:00 ШФК Герта - Висмар 2:0
ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV-Юг
15:30 Нордхаузен II - Йена II 2:3
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Шлезвиг-Голштейн
16:00 Bordesholm - Шилькзее 1:2
16:00 SC Weiche-08 II - Frisia Risum-Lindholm 0:1
16:00 Ноймюнстер - TSV Lagerdorf 2:0
16:00 Фленсбург - Кропп 4:0
16:00 Хайдер - Ноймюнстер 3:2
16:00 Штранд 08 - Эйсхеде 1:0
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Гамбург
16:00 Курслак-Нойенгамме - Wedeler TSV 2:0
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Бремен
15:00 Бремер - Вердер III 10:0
16:00 Аумунд-Фегезак - Леер 2:3
16:00 БТС Нойштадт - Hastedt 1:1
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нижняя Саксония
16:00 Ария Ганновер - Уфузен 1:0
18:00 Вунсторф - Хильдесхайм 1:1
18:00 Клоппенбург - Айнтрахт Нортхайм 0:0
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Эссен
16:30 Giessen - Хадамар 3:0
16:30 Hunfelder - Waldgirmes 0:4
16:30 Альценау - Bad Vilbel 2:1
16:30 Баунаталь - Виктория Грисхайм 1:1
16:30 Гессен Кассель - Eddersheim 3:0
16:30 Эдербергланд - Флиден 4:2
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Бавария Север
15:30 Neumarkt - Vach 2:0
16:00 Abtswind - Эльтерсдорф 0:4
16:00 ATSV - Байерн Хоф 1:0
16:00 Gebenbach - Ammerthal 1:1
16:00 Аубштадт - Гроссбардорф 2:2
16:00 Эрланген - Бамберг 1:0
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Бавария Юг
16:00 Вильзинг - Schwaben Augsburg 1:1
16:00 Дахау - SV Turkgucu Ataspor 1:2
16:00 Исманинг - Унтерфёринг 0:2
16:00 Кирханшёринг - Райн 5:1
16:00 Коттерн-Сент Манг - Пуллах 1:0
16:00 Мюнхен 1860 II - Регенсбург II 0:2
16:00 Нординген - Швабмюнхен 1:0
16:00 Хольцкирхен - Ханкофен-Хайлинг 3:0
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Баден-Вюрттемберг
16:00 Pforzheim - Шпильберг 2:1
16:00 ФК Норманния Гмюнд - Ноттинген 0:0
16:30 Backnang - Фрайберг 1:1
16:30 Linx - Равенсбург 2:2
16:30 TSV Ilshofen - ФК 08 Виллинген 2:0
16:30 Балингер - Оберахерн 3:0
16:30 Некарзульмер - Биссинген 0:0
ГЕРМАНИЯ: Младшая западная Бундеслига
15:00 Оберхаузен U19 - Рёдингхаузен U19 2:2
ГЕРМАНИЯ: Кубок Германии - женщины
16:00 Бавария (Ж) - Вердер (Ж) 3:0
16:00 Дуйсбург (Ж) - Потсдам (Ж) 1:3
ГОНДУРАС: Национальная лига - Апертура - плей-офф
00:00 Марафон - Реал Эспанья 3:2
ГРЕЦИЯ: Вторая лига
16:00 Аполлон Понту - Платаниас 0:1
16:00 Драмас - Иродотос 2:3
16:00 Ханья Киссамикос - Volos NFC 1:2
16:00 Эрготелис - Трикала 3:0
ГРЕЦИЯ: Дивизион C
16:15 Thyella D. - Foivos Kremasti 4:1
ДАНИЯ: 3F Ligaen Women
15:00 KoldingQ (Ж) - B93 (Ж) 5:0
15:00 Odense Q (Ж) - Систед (Ж) 4:2
15:00 Брённбю (Ж) - ВСК Орхус (Ж) 5:2
15:30 Fortuna Hjorring (Ж) - БСФ (Ж) 5:1
ДЖИБУТИ: Первый дивизион
17:00 Arta / SIHD - Порт -:-
19:00 Дихил - Hayabley -:-
ЕВРОПА: Лига наций УЕФА - Лига A
22:45 Италия - Португалия 0:0
ЕВРОПА: Лига наций УЕФА - Лига B
20:00 Турция - Швеция 0:1
ЕВРОПА: Лига наций УЕФА - Лига C
17:00 Сербия - Черногория 2:1
22:45 Албания - Шотландия 0:4
22:45 Румыния - Литва 3:0
ЕВРОПА: Лига наций УЕФА - Лига D
20:00 Азербайджан - Фарерские острова 2:0
20:00 Мальта - Косово 0:5
ЕВРОПА: Чемпионат Европы до 19 лет - Первый этап
12:00 Англия U19 - Исландия U19 3:1
13:00 Израиль U19 - Лихтенштейн U19 2:1
13:00 Франция U19 - Литва U19 7:0
15:30 Болгария U19 - Гибралтар U19 6:0
15:30 Греция U19 - Румыния U19 5:3
16:00 Грузия U19 - Азербайджан U19 1:2
16:00 Хорватия U19 - Люксембург U19 2:1
16:15 Бельгия U19 - Мальта U19 1:1
17:00 Польша U19 - Казахстан U19 4:0
17:00 Турция U19 - Молдова U19 3:0
17:00 Шотландия U19 - Сан-Марино U19 5:0
18:00 Швеция U19 - Уэльс U19 1:2
19:00 Чехия U19 - Македония U19 2:1
22:00 Сербия U19 - Северная Ирландия U19 3:1
ЕВРОПА: Премьер-лига (Крым)
17:00 Гвардеец - ТСК-Таврия 1:0
17:00 Кызылташ - Инкомспорт 0:2
17:00 Океан - Евпатория 2:1
19:00 Севастополь - Крымтеплица 3:0
ЗИМБАБВЕ: Премьер-лига
16:00 Bulawayo City FC - КАПС Юнайтед 4:1
16:00 Платинум - Ngezi Platinum FC 1:0
16:00 Хараре Сити - ZPC Kariba 0:0
16:00 Херенталс - Chicken Inn 0:0
ИНДОНЕЗИЯ: Лига 1
09:30 Персеру Серуи - Пусамания Борнео 3:1
11:30 Барито Путра - Митра Кукар 2:1
11:30 ПСМС Медан - Мадура Юнайтед 3:3
11:30 ПС ТНИ - Сривиджая 3:0
ИНДОНЕЗИЯ: Лига 2 - Этап победителей
12:00 Персираджа Ацех - Madura FC 3:0
ИРАН: Первый дивизион
14:00 Persepolis Pakdasht - Shahrdari Mahshahr 1:0
14:00 Малаван - Mes Kerman 1:1
15:15 Arvand Khorramshahr - Navad Urmia 1:0
ИСПАНИЯ: Сегунда
23:00 Лас-Пальмас - Гранада 2:2
18:00 Малага - Химнастик 2:0
20:00 Осасуна - Тенерифе 2:0
20:00 Реус Депортиу - Эстремадура 1:4
22:30 Сарагоса - Мальорка 2:2
22:45 Реал Овьедо - Спортинг 2:1
ИСПАНИЯ: Сегунда Б - группа 2
18:00 Реал Унион - Баракальдо 1:2
18:30 Аморебьета - Аренас Клуб 0:1
19:00 Лехона - Мирандес 1:0
20:30 Герника Клуб - Реал Сосьедад (Б) 1:0
ИСПАНИЯ: Сегунда Б - группа 3
19:00 Ejea - Ллейда 4:4
19:00 Барселона (Б) - Корнелья 2:1
ИСПАНИЯ: Tercera Division - Group 1
18:30 Celtiga - Ribadumia 0:1
19:00 Bergantinos - Ourense CF 1:0
20:15 Silva SD - Laracha 1:1
ИСПАНИЯ: Tercera Division - Group 2
17:45 Реал Авилес - Саудаль Депортиво 0:0
ИСПАНИЯ: Tercera Division - Group 3
17:45 Guarnizo - Тропесон 0:1
17:45 UD Samano - Bezana 3:2
17:45 Union Montanesa Escobedo - Vimenor 1:1
20:00 Velarde - Ribamontan al Mar 0:0
ИСПАНИЯ: Tercera Division - Group 4
19:00 Beasain - Португалете 0:1
19:00 Lagun Onak - Сестао 0:1
19:00 Самудио - Сан-Игнасио 1:4
19:30 Sodupe - Amurrio Club 1:0
19:30 Вальмаседа - Pasaia 0:1
20:00 SD Deusto - Соморростро 0:1
20:00 SD San Pedro - Basconia 2:1
ИСПАНИЯ: Tercera Division - Group 5
20:00 Santfeliuenc - CE Europa 0:3
20:00 Аско - San Cristobal CP 2:4
ИСПАНИЯ: Tercera Division - Group 6
18:00 Jove - Орихуела 0:1
18:30 Atzeneta - Вильярреал C 0:1
19:00 Acero - La Nucia 1:2
20:00 Сагунтино - Новельда 1:0
ИСПАНИЯ: Tercera Division - Group 8
17:45 La Virgen - Atl. Tordesillas 0:1
17:45 Нумансия (Б) - Сеговиана 3:0
18:15 Burgos Promesas - Бембибре 0:0
18:30 La Granja - Cebrerena 0:0
18:30 Santa Marta Tormes - Кристо Атлетико 1:2
19:00 Атлетико Асторга - La Baneza 2:0
ИСПАНИЯ: Tercera Division - Group 9
13:15 River Melilla - CP Almeria 2:3
19:30 Martos - Atarfe Industrial 1:0
ИСПАНИЯ: Tercera Division - Group 10
18:00 CD Gerena - Севилья C 2:1
19:00 Сеута - Ciudad de Lucena 1:0
ИСПАНИЯ: Tercera Division - Group 11
18:00 Santanyi - Льостенсе 3:1
18:00 Биниссалем - Mercadal 2:0
18:00 Санта Каталина Атлетико - Alcudia 1:3
18:45 Son Cladera - Felanitx 1:2
19:00 Platges de Calvia - Пенья Депортина 0:1
19:00 San Rafael - Ibiza Islas Pitiusas 2:2
19:30 Manacor - Мальорка (Б) 1:2
ИСПАНИЯ: Tercera Division - Group 12
19:00 Panaderia Pulido San Mateo - SD Tenisca -:-
19:00 Лас-Пальмас C - Union Viera 2:1
20:00 Las Zocas - Тенерифе (Б) 1:1
21:00 Атлетико Унион Гуимар - CD Buzanada 2:3
ИСПАНИЯ: Tercera Division - Group 15
17:30 Alesves - CD Corellano 1:0
17:30 Cortes - Осасуна (Б) 1:0
18:00 CD Baztan - Subiza 3:1
18:00 Pamplona - Ezcabarte 1:1
18:30 Beti Onak - CD Cantolagua 2:0
18:30 Txantrea - Сан-Хуан 1:1
19:00 Beti Kozkor - Валь Эгуэс 2:0
19:30 Huarte - Бурладес 0:0
ИСПАНИЯ: Tercera Division - Group 16
17:45 Anguiano - Calasancio 1:1
18:00 CF Rapid - Харо Депортиво 0:2
ИСПАНИЯ: Примера - Женщины
15:00 Райо Вальекано (Ж) - Реал Сосьедад (Ж) 2:1
18:00 Альбасете (Ж) - Бетис (Ж) 2:3
ИТАЛИЯ: Серия C - Группа C
16:30 Монополи - Sicula Leonzio 2:1
16:30 Сиракуза - Бишелье 1:0
16:30 Трапани - Виртус Франкавилла 3:1
18:30 Катанзаро - Риети 3:0
20:30 Витербезе - Казертана 0:0
20:30 Ренде - Вибонезе 1:0
20:30 Стабия - Катания 0:0
22:30 Паганезе - Кавезе 1919 2:2
22:30 Потенца - Матера 0:0
ИТАЛИЯ: Серия A - Женщины
16:30 ASD Verona (Ж) - Фиорентина (Ж) 2:6
16:30 Рома (Ж) - Chievo Verona (Ж) 7:1
16:30 Таваньяччо (Ж) - Сассуоло (Ж) 1:1
16:30 Флоренция (Ж) - Милан (Ж) 1:1
16:30 Ювентус (Ж) - Бари (Ж) 5:0
КАТАР: QSL Cup
16:00 Умм-Салаль - Al-Duhail 1:1
18:10 Аль-Араби - Катар СК 1:2
18:10 Аль-Гарафа - Аль-Хуритият 3:0
КОНГО ДР: Суперлига
17:30 AC Rangers - Муунгано -:-
17:30 Дофин Нуар - Nyuki -:-
ЛАТВИЯ: СинотТип Лига - Понижение (плей-офф)
15:00 Super Nova - Метта/ЛУ 0:3
МАКЕДОНИЯ: Первый дивизион
15:00 Detonit Junior - Vardar Negotino 3:1
15:00 Partizan Obrshani - Kozuv Gevgelija 0:1
15:00 Борец - Брегальница 3:2
15:00 Саса - Plackovica 0:0
15:00 Тиквес - Kit Go Pehchevo 1:0
МАЛАВИ: Суперлига
15:30 Kamuzu Barracks - Azam Tigers 1:1
МАРОККО: Ботола
18:00 Хассания Агадир - Раджа Касабланка 0:0
МЕКСИКА: Liga MX Women - Апертура
00:45 Крус Асуль (Ж) - Веракрус (Ж) 2:1
01:00 Некакса (Ж) - Атлас (Ж) 0:4
06:00 Монтеррей (Ж) - Сантос Лагуна (Ж) 2:0
19:00 Гвадалахара (Ж) - Керетаро (Ж) 1:1
21:00 Толука (Ж) - Пачука (Ж) 0:1
00:45 Америка (Ж) - Лобос БУАП (Ж) 2:1
МИР: Международные товарищеские матчи
23:00 Бmartaилия - Уругвай 1:0
03:00 Аргентина - Мексика 2:0
03:15 Чили - Коста-Рика 2:3
05:00 Гондурас - Панама 1:0
11:50 Австралия - Южная Корея 1:1
13:00 Армения U19 - Португалия U19 1:5
14:35 Китай U21 - Исландия U21 1:1
16:00 Англия U18 - Ирландия U18 3:1
16:00 Германия U19 - Нидерланды U19 0:1
20:00 Бельгия U18 - Нидерланды U18 2:2
20:00 Индия - Иордания 1:2
23:30 Шотландия U21 - Турция U21 0:2
МИР: Клубные товарищеские матчи
11:00 Бананц (Арм) - Арцах (Арм) 1:2
12:00 Ботошани (Рум) - Зимбру (Мол) 4:1
12:00 Минск (Блр) - Ислочь (Блр) 3:4
12:30 Левски (Бог) - Монтана (Бог) 2:3
13:00 Младость (Сер) - Раднички Ниш (Сер) 0:1
13:00 Царско Село (Бог) - Этыр (Бог) 0:2
14:00 Подбескидзе (Пол) - Краковия (Пол) 2:1
14:00 Чукарички (Сер) - Вождовац (Сер) 1:1
15:00 Бешикташ (Туц) - Истанбулспор (Туц) 2:1
15:00 Брейдаблик (Исл) - Хабнарфьордюр (Исл) 2:1
15:00 Бурсаспор (Туц) - Баликесирспор (Туц) 2:0
15:00 Санкт-Пёльтен (Авт) - Збройовка Брно (Чех) 0:4
15:00 Широки Бриег (Бос) - Динамо Загреб (Хор) 1:1
16:00 Горица (Хор) - Крупа (Бос) 2:1
16:00 Рудеш (Хор) - Триглав Крань (Сло) 1:3
16:00 Слован Братислава (Сла) - Динамо-Брест (Блр) 3:1
17:30 Нюрнберг (Гер) - Усти над Лабем (Чех) 4:2
18:00 Марибор (Сло) - Алуий (Сло) 3:1
МИР: Чемпионата мира - Женщины U17
23:00 Мексика U17 (Ж) - Бmartaилия U17 (Ж) 1:0
01:00 Уругвай U17 (Ж) - Новая Зеландия U17 (Ж) 1:2
20:00 США U17 (Ж) - Северная Корея U17 (Ж) 0:3
22:00 Южная Корея U17 (Ж) - Канада U17 (Ж) 0:2
23:00 Германия U17 (Ж) - Камерун U17 (Ж) 0:1
НИДЕРЛАНДЫ: Первый дивизион
20:30 Йонг ПСВ - Йонг АЗ Алкмар 3:1
20:30 Осс - Алмере 2:0
21:45 Дордрехт - Эйндховен 0:3
21:45 Хельмонд - Валвейк 0:2
22:45 Камбур - ФК Волендам 1:1
НИДЕРЛАНДЫ: Второй дивизион
16:30 HFC - Эксельсиор Масслёйс 1:1
16:30 Jong Almere City - Эйсселмервогелс 0:2
16:30 АФК - ХХК 2:1
17:00 Козаккен Бойс - Барендрехт 4:0
17:30 ВВСБ - Схевенинген 2:0
17:30 Катвейк - Йонг Витесс 0:0
17:30 Линден - Йонг Спарта Роттердам 1:7
17:30 Спакенбург - Ринсбургс Бойс 1:1
20:00 Де Трефферс/Кегро - ГВВВ 0:3
НИДЕРЛАНДЫ: Третий дивизион
16:30 Eemdijk - ОДИН '59 0:2
16:30 АСВХ - Нордвик 3:3
16:30 ВВ ДОВО - Эрмело 4:2
16:30 ВВОГ - Stedoco 1:2
16:30 Лиссе - Йонг Гронинген 2:0
16:30 Харкемасе Бойс - Квик Бойс 1:4
16:30 ХСВ Хук - ОНС Снек 2:1
17:00 Ахиллес 29 - Аякс II 2:1
19:00Прерван KVV Quick 20 - ХСЦ-21 0:1
20:00 SJC Noordwijk - Де Дейк 2:1
21:00 ОЮК Росмален - Blauw Geel 1:1
НОРВЕГИЯ: ОБОС-Лига - Понижение (плей-офф)
15:00 К. Осло - Осане 1:2
ОАЭ: Кубок Арабского залива
15:45 Аль-Васл - Дибба Аль-Фуджайра 4:2
15:50 Аль-Вахда - Иттихад Кальба 2:0
18:30 Аль-Ахли Дубай - Банияс 2:1
ПАРАГВАЙ: Первый дивизион - Клаусура
00:00 3 де Фебреро - Либертад 4:4
ПОЛЬША: Первый дивизион
14:45 Гарбарня - Варта 2:1
18:00 Стомиль Ольштын - Друтекс-Бытовия 3:2
18:00 Хробры Глогув - Тыхы 71 0:1
19:00 ГКС-Ястшембе - Ракув 1:5
ПОЛЬША: Дивизион 2
15:00 Елана Торунь - Знич 5:1
15:00 Радомяк Радом - Рух 2:0
15:00 Р. Жешув - Сталь Сталова 1:0
15:00 РОВ Рыбник - Грыф Вейхерово 1:1
15:00 Сярка Тарнобжег - Бельхатув 0:1
15:30 Скра - Гурник Ленчна 0:0
19:00 Погон Седльце - Олимпия Грудзёндз 3:1
21:10 Видзев - Розвой Катовице 1:1
ПОЛЬША: Дивизион 3 - группа 1
15:00 Biala Piska - Легионово 1:5
15:00 Huragan Morag - Пеликан 5:2
15:00 Mazur Elk - Полония Варшава 0:3
15:00 ЛКС Лёмза - Сокол Острода 1:2
15:00 Урсус Варшава - Skierniewice 2:1
18:00 Sulejowek - Bron Radom 1:1
ПОЛЬША: Дивизион 3 - группа 2
14:00 Вда Свеце - Gwardia Koszalin 2:2
15:00 Swit Skolwin - Погонь Щецин II 1:0
15:00 Wierzyca - Chemik Bydgoszcz 2:1
15:30 Mieszko - KP Starogard Gdanski 2:1
15:30 Яроцин - Gornik Konin 0:1
19:00 Б. Гдыня - KKS Kalisz 2:1
19:00 Котвица - Sroda 2:0
ПОЛЬША: Дивизион 3 - группа 3
13:00 Гурник Забже 2 - Пнювек 1:1
15:00 Foto-Higiena Gac - Клужборк 3:0
15:00 Lechia Dzierzoniow - Здзешовице 1:2
15:00 LZS Agroplon Gluszyna - Заглембе 2 1:4
15:00 Piast Zmigrod - Медзь Легница 2 1:0
15:00 Warta Gorzow - Gwarek Tarnowskie Gory 1:0
15:00 Бельско-Бяла - Stilon Gorzow 4:1
15:00 Рух Радзёнкув - Бжег 1:1
18:00 Полковице - Слеза Вроцлав 2:1
ПОЛЬША: Дивизион 3 - группа 4
15:00 Avia Swidnik - Sokol Sieniawa 2:2
15:00 Biala Podlaska - Висля Пулявы 0:1
15:00 NKP Podhale Nowy Targ - С. Жешув 1:1
15:00 Orleta Radzyn - Stal Krasnik 3:2
15:00 Wislanie Jaskowice - Мотор 1:1
15:00 Wolka Pelkinska - Островец 2:3
15:30 Chelmianka Chelm - Sandomierz 0:1
16:00 Sola Oswiecim - Hutnik Krakow 1:4
ПОЛЬША: Молодежная Лига - Центр
14:00 Бельхатув U18 - Корона U18 0:2
14:30 Ruch Chorzow U18 - Гурник Забже U18 1:0
15:00 Арка U18 - Escola Warszawa U18 3:2
15:30 Ягеллония U18 - Лех U18 3:2
16:00 Заглембе U18 - Висла U18 3:4
16:00 Легия U18 - Motor Lublin U18 2:2
ПОРТУГАЛИЯ: Liga Revelacao U23
14:00 Маритиму U23 - Белененсеш U23 2:1
18:00 Гимарайнш U23 - Фейренси U23 1:0
ПОРТУГАЛИЯ: Третья лига
18:00 Ольяненсе - Armacenenses 1:0
18:00 Торкатенше - Жил Висенте 1:2
00:00 Фелгейраш - Педраш Сальгадаш 5:2
РУМЫНИЯ: Лига 2
12:00 Академика Клинчени - Аэростар 2:1
12:00 Балотешти - Politehnica Timisoara 1:0
12:00 Брэила - Daco-Getica Bucuresti 2:1
12:00 Металоглобус - Киндия Тырговиште 0:0
12:00 Пандурий - Energeticianul 2:0
12:00 Рипенсиа Тимисоара - Миловени 1:1
12:00 Фарул - Лучаферул Орадя 5:0
14:00 Поли Тимишоара - Петролул 0:1
РУМЫНИЯ: Romanian Cup Women
15:00 Тыргу Муреш (Ж) - Олимпия Клуж-Напока (Ж) 1:6
СЕВЕРНАЯ ИРЛАНДИЯ: Премьер-лига
16:00 Инститьют - Линфилд 1:4
18:00 Баллиа - Клифтонвилл 2:1
18:00 Колрейн - Гленторан 1:1
18:00 Крусейдерс - Гленавон 3:0
18:00 Ньюри Сити - Ардс 2:0
18:00 Уорренпоинт - Данганнон 1:1
СЕВЕРНАЯ ИРЛАНДИЯ: Чемпионшип
17:00 Дандела - Портадаун -:-
17:00 Кнокбреда - Балликлэр 3:2
17:00 ПСНИ - Баллинамаллард 0:0
17:00 Харланд энд Вульф - Лофголл 0:2
18:00 Дергвью - Каррик Рейнджерс 0:2
18:00 Ларн - Лимавади 6:0
СЕВЕРНАЯ И ЦЕНТРАЛЬНАЯ АМЕРИКА: CONCACAF Nations League - Квалификация
01:00 Гренада - Saint Martin 5:2
03:00 Бермудские острова - Сальвадор 1:0
04:00 Аруба - Монсеррат 0:2
05:00 Белиз - Пуэрто-Рико 1:0
23:30 Куба - Доиканская Республика 1:0
СЕВЕРНАЯ И ЦЕНТРАЛЬНАЯ АМЕРИКА: Чемпионат КОНКАКАФ (до 20 лет) - Продвижение
01:00 Мексика U20 - Сальвадор U20 1:0
03:15 США U20 - Коста-Рика U20 4:0
СЛОВАКИЯ: Дивизион C - Запад
15:00 Belusa - Слован Дусло 3:2
15:00 Trencianske Teplice - Кальна н. Гроном 0:0
15:00 АФК Нове Место - Malzenice 0:1
СЛОВЕНИЯ: Вторая лига
16:00 Ankaran - Fuzinar 0:3
16:00 Драва - Брежице 2:0
16:00 Ядран Декани - Доб 3:3
ТУРКМЕНИСТАН: Йокары-лига
13:00 Алтын Асыр - Мерв 2:1
13:00 Ахал - Энергетик 2:3
13:00 Копетдаг Ашхабад - ФК Балкан 2:1
13:00 Шагадам - Ашхабад 2:0
ТУРЦИЯ: 2. Lig Red Group
13:30 Дарыджа Генчлербирлии - Бандырмаспор 4:0
13:30 Тузласпор - Этимесгут 3:0
ТУРЦИЯ: 2. Lig White Group
13:30 Манисаспор - Бодрумспор 1:3
ТУРЦИЯ: 3. Lig Group 1
13:30 Korfez - Йомраспор 0:3
13:30 Тире - Эрбааспор 3:1
ТУРЦИЯ: 3. Lig Group 2
13:30 Erokspor - Офспор 2:0
13:30 Каршыяка - Чаталджа 0:0
ТУРЦИЯ: 3. Lig Group 3
13:30 Анкара Адлиеспор - Bagcilar 2:2
13:30 Мугласпор - Serik Belediyespor 0:1
УКРАИНА: Первая лигa
14:00 Сумы - Металлист 1925 1:3
15:00 Авангард Краматорск - Прикарпатье 3:1
17:00 Днепр-1 - Звезда 4:0
18:00 Волынь - Агробизнес 0:0
УЭЛЬС: Премьер-лига
17:30 Бала Таун - Эберистуит Таун 2:3
17:30 Барри - Нью-Сейнтс 0:2
17:30 Лландудно - Кармартен Таун 1:2
17:30 Лланелли - Сефн Друидс 2:0
20:15 Каернарфон - Кардифф Метрополитан 2:0
УЭЛЬС: Первый дивизион
17:00 Llantwit Major - Афан Лидо 2:3
17:00 Амманфорд - Бритон Ферри -:-
17:00 Гойтр Юнайтед - Унди 3:3
17:00 Понтипридд - Тон Пентр 1:0
17:00 Порт Талбот - Амманфорд 2:2
17:00 Порт Талбот - Пенибонт -:-
17:00 Цвмамман Юнайтед - Гойтр АФК -:-
17:00 Цвмбран Селтик - Хэверфордвест Каунти 3:1
УЭЛЬС: Кимру Альянс
17:30 Пенрин-кок - Холихэд Хотспур 0:0
ФРАНЦИЯ: Кубок Франции
03:00 Голден Лион - Эпиналь 2:4п.д.в.
03:30 Сен-Роз - Cote Bleue 1:3
08:00 Маджента - Бобиньи 0:1
16:00 Bourny Laval - Уазель 1:5
16:00 Пуатье - Aiglon Lamentin 0:1пен.
16:00 Тан - Vieux-Habitants 3:0
16:30 Bastia-Borgo - Седан 2:4
17:00 Avize-Grauves - Шильтигхейм 0:1
17:00 Агно - Сошо 3:4п.д.в.
17:30 Лимож - Вильфранш 0:1п.д.в.
19:00 Entente Crest-Aouste - Монтелимар 2:0
19:00 Де Вольвик - Ле-Пюи 0:1пен.
19:00 Луситанс - ЖА Дранси 1:0п.д.в.
19:00 Саннуа - Mtsapere 4:0
19:00 Сен-Прив - US Matoury 1:0
20:00 ASC Hazebrouck - Gravelines 1:3п.д.в.
20:00 Biars-Bretenoux - Орильяк 2:3п.д.в.
20:00 Caennaise - Орлеан 0:2
20:00 Chataigneraie - Тур 1:2пен.
20:00 Saint-Lo - Витр 0:1
20:00 Theix - Ванн 0:2
20:00 Андрезьё - Луан Кюизо 1:0
20:00 Анси - Нанси 0:1
20:00 Женет - По 1:3п.д.в.
20:00 Компьень - Труа 0:2
20:00 Ле Пуаре-Сюр-Ви - Шоле 2:1
20:00 Монсо - Лион Дюшер 1:4
20:00 Парай - Morteau Montlebon 1:0
20:00 Шорэй - Ньор 0:2
20:30 Gamaches - Гавр 1:7
20:30 Фонтенай - Шатору 2:3
21:00 Angouleme - Осер 1:0
21:00 Beaune - Гренобль 0:3
21:00 Canet Roussillon - Безье 2:1
21:00 Nogent-sur-Oise - Ланс 0:2
21:00 Алес - Аяччо 2:0
21:00 Марк-ан-Барёль - Булонь 0:2
21:00 Монлюкон - Вири-Шатильон 0:1
21:00 Понтиви - Плуворн 1:0
21:00 Шаттеллеро - Challans 0:2
21:30 Геньон - Клермон 1:3п.д.в.
22:00 Etoile Matoury - Конкарно 2:3
22:00 Vilaine Atlantique - Брест 1:4
22:00 Бастия - Ле Ман 2:1
ФРАНЦИЯ: Первый женский дивизион
16:30 Fleury 91 (Ж) - Дижон (Ж) 3:2
16:30 Лилль (Ж) - Бордо (Ж) 0:2
16:30 Монпелье (Ж) - Родез (Ж) 5:0
16:30 Суайо (Ж) - Генгам (Ж) 1:1
16:30 ФК Париж (Ж) - Мец (Ж) 2:2
ХОРВАТИЯ: Второй дивизион
15:30 Вараждин - Сесвете 3:0
15:30 Динамо Загреб 2 - Шибеник 0:1
15:30 Дугополье - Солин 0:0
15:30 Задар - Медимурье 1:1
15:30 Кустосия - Бьело Брдо 1:1
15:30 Осиек 2 - Драговольяц 3:1
15:30 Хайдук 2 - Лучко 1:0
ЧЕХИЯ: Второй дивизион
15:30 Простеёв - Тршинец 0:1
ЧЕХИЯ: Чешская футбольная лига
12:15 Высеград - Olympia Radotin 0:1
12:15 Писек - Запы 2:3
12:15 Штеховице - Влтавин 2:0
15:00 Превышов - Бенешов 0:3
15:30 Брозаны - Домазлице 1:2пен.
15:30 Добровице - Слован Вельвари 1:0
15:30 Живинице - Litomericko 0:1
15:30 Йирни - Кралув Двур 1:0
ЧЕХИЯ: Дивизион A
12:15 Prestice - Адмира Прага 0:1пен.
12:15 Аритма Прага - Клатовы 2:0
15:30 Sedlcany - Горовичко 5:0
15:30 Дубравка - Jindrichuv Hradec 3:2
15:30 Марианске-Лазне - Sobeslav 4:3
15:30 Раковник - Бероунсти 1:2пен.
15:30 Тахов - Мас Таборско (Б) 5:4пен.
15:30 Чижова - MFK Dobris 3:2
ЧЕХИЯ: Дивизион B
12:15 Brandys n. Labem - Libis 1:2
12:15 Моторлет Прага - Hostoun 1:2
12:15 Нератовице - ФК Остров 4:0
15:30 Brezova - Кладно 2:1
15:30 Zbuzany - Мостецки 4:1
15:30 Соуш - Ostra 3:0
ЧЕХИЯ: Дивизион C
12:15 Mseno - Наход 7:0
12:15 Olympia HK - Kratonohy - Колин 0:2
12:15 Пардубице (Б) - Турнов 4:0
12:30 Prepere - Slatinany 5:0
13:00 Трутнов - Velke Hamry 5:2
15:30 Бенатки - Horky nad Jizerou 1:0
15:30 Высоке Мыто - Ческий Брод 1:2пен.
ЧЕХИЯ: Prazsky prebor
12:15 Ujezd Prague - Podoli 3:1
12:15 Жижков (Б) - CAFC 3:4
12:30 Угельне склады Прага - Predni Kopanina 4:4
13:15 браник - Kralovice 6:1
15:30 Dukla JM - Hostivar 3:1
15:30 Высеград (Б) - Vrsovice 3:0
16:30 Темпо Прага - Treboradice 1:4
ЧЕХИЯ: Stredocesky KP
12:15 Кутна-Гора - Hrebec 6:0
12:30 Porici n. S. - Tuchlovice 3:1
12:30 SK Lhota - Banik Libusin 11:1
12:30 Slany - Nespeky 3:2пен.
15:30 Bohemia Podebrady - Vykan 2:1
15:30 Hvozdnice - Klicany 4:2
15:30 Nove Straseci - Poricany 1:3
ЧЕХИЯ: Jihocesky KP
15:30 Blatna - Малше Роудне 5:1
15:30 Hluboka nad Vltavou - Милевско 1:3
15:30 Katovice - Jankov 2:1
15:30 Protivin - Rudolfov 0:0
15:30 Zelec - Osek 3:2
15:30 Дmartaице - Cimelice 2:3
15:30 Требон - Чески-Крумлов 3:2
ЧЕХИЯ: Plzensky KP
12:15 Petrin Plzen - Myto 3:2
15:30 Bolevec - Start Tlumacov 0:1
15:30 Horni Briza - Chotikov 4:0
15:30 Luby - Nyrsko 1:0
15:30 Stribro - Рокичани 1:4
15:30 Vejprnice - Nepomuk 3:0
15:30 Zruc - Sokol Lhota 1:2пен.
15:30 Домазлице (Б) - Rapid Plzen 3:1
ЧЕХИЯ: Karlovarsky KP
16:00 Touzim - Kralovske Porici 2:1
ЧЕХИЯ: Ustecky KP
12:15 Кадан - Litomericko (Б) 5:1
15:30 Dobromerice - Баник Модлани 1:3
15:30 FK Jilove - Brna 1:4
15:30 Krupka - Horni Jiretin 3:2
15:30 Modra/Hrobce - Perstejn 4:1
15:30 Srbice - Штети 3:1
15:30 Ловосице - Жатец 3:2пен.
ЧЕХИЯ: Kralovehradecky KP
12:15 Славия Градец - Jicin 0:1
15:30 Cerveny Kostelec - Sobotka 2:1
15:30 Dobruska - Trebes 0:5
15:30 Horice - Vysoka n. Labem 0:2
15:30 Lazne Belohrad - Libcany 0:1
15:30 Novy Bydzov - Chlumec nad Cidlinou 4:0
ЧЕХИЯ: Pardubicky KP
12:00 Luze - Zamberk 2:0
12:15 Холице - Hermanuv Mestec 1:3
12:15 Хрудим (Б) - Ceska Trebova 0:2
15:00 Chocen - Свитави 4:2
15:00 Moravska Trebova - Moravany 3:0
15:00 Tremosnice - Lanskroun 0:3
15:00 Летоград - Hlinsko 1:2
ЧЕХИЯ: Лига U19
12:00 Ческе-Будеёвице U19 - Баник Острава U19 2:0
13:00 Виктория Пльзень U19 - Пршибрам U19 3:0
13:00 Градец Кралове U19 - Сигма U19 1:2пен.
13:00 Словачко U19 - Высочина Йиглава U19 2:3
14:00 Збройовка Брно U19 - Дукла Прага U19 6:0
15:30 Млада Болеслав U19 - Злин U19 0:2
ЧЕХИЯ: Кубок Чехии - женщины
13:00 Годонин (Ж) - Локомотива Брно (Ж) 1:9
15:00 Hradiste (Ж) - Спарта Прага (Ж) 0:19
15:00 Lodenice (Ж) - Градец Кралове (Ж) 0:1пен.
ЧИЛИ: Кубок Чили
23:00 Палестино - Аудакс Итальяно 3:2
ШВЕЙЦАРИЯ: 1. Лига - Продвижение
17:00 Базель II - Ивердон 1:1
17:00 Сион II - Брайтенрайн 0:1
18:00 Кёниц - Бавуа 2:2
18:00 Ла-Шо-де-Фон - Лозанна Уши 1:4
18:30 Брюль - Янг Феллоуз Ювентус 2:1
19:30 Волен - Стад Нион 1:5
ШВЕЙЦАРИЯ: Первая лига - группа 1
18:00 Эшален - Lancy 2:1
19:00 Этуаль-Каруж - Веве 3:2
ШВЕЙЦАРИЯ: Женская лига
18:00 Ивердон (Ж) - Грассхопперс (Ж) 1:1
18:00 Цюрих (Ж) - Янг Бойз (Ж) 3:1
20:00 FF Lugano 1976 (Ж) - Люцерн (Ж) 0:2
22:00 Серветт (Ж) - Базель (Ж) 1:3
ШВЕЦИЯ: Division 1 - Relegation
16:00 Карлскрона - Тролльхеттан 2:2
ШОТЛАНДИЯ: Чемпионшип
18:00 Куин оф зе Саут - Инвернесс 3:3
18:00 Фолкирк - Партик 1:1
18:00 Эйр - Мортон 0:0
ШОТЛАНДИЯ: Первая лига
18:00 Брешин - Арброт 1:5
18:00 Монтроз - Странрар 1:1
18:00 Стенхаузмур - Райт Роверс 1:3
18:00 Форфар - Дамбартон 3:0
18:00 Эйрдрионианс - Файф 4:2
ШОТЛАНДИЯ: Вторая лига
18:00 Аннан - Стерлинг 2:2
18:00 Берик - А. Роверс 2:0
18:00 Элгин Сити - Клайд 1:3
ШОТЛАНДИЯ: Лига Лоуленд
17:00 Вайтхил Велфейр - Сивил Сервис Стролл 1:2
18:00 BSC Glasgow - Спартанс 3:2
18:00 Cumbernauld Colts - Далбитти Стар 3:0
18:00 Gala Fairydean - Edusport Academy 0:2
18:00 Гретна 2008 - Ист Килбрайд 0:2
18:00 Университет Стерлинг - Kelty Hearts 0:1
ШОТЛАНДИЯ: Кубок вызова
18:00 Богемианс - Файф -:-
18:00 Мотеруэлл U20 - Росс Каунти 1:2
18:00 Эдинбург Сити - Аллоа 3:2пен.
ШРИ ЛАНКА: Лига чемпионов
13:00 Java Lane - UP Country Lions -:-
13:00 Negombo Youth - Blue Star -:-
13:00 New Young's SC - Matara City -:-
13:00 Pelicans SC - Colombo -:-
13:00 Ratnam - Sri Lanka Army -:-
13:00 Saunders - Ред Стар 93 -:-
13:00 Solid - Renown -:-
ЭСТОНИЯ: Вторая лига - Продвижение
14:00 Элва - Курессааре 0:1
ЭСТОНИЯ: Вторая лига - Понижение (плей-офф)
14:00 JK Jarve - Кеила 3:1
ЮЖНАЯ АФРИКА: Multichoice Diski
11:00 Амазулу U21 - Голден Арроус U21 1:2
11:00 Марицбург Юнайтед U21 - Блэк Леопардс U21 6:1
11:00 Хайлендс U21 - Бидвест Витс U21 1:0
13:00 Мамелоди Сандаунс U21 - Суперспорт Юнайтед U21 2:2
ЮЖНАЯ КОРЕЯ: Национальная лига - Плей-офф
09:00 Gyeongju KHNP - Гимхэ 2:0
ЯПОНИЯ: Второй дивизион
08:00 Альбирекс Ниигата - Ренофа Ямагучи 0:2
08:00 Гифу - Фукуока 0:0
08:00 Каматамаре - Киото 0:2
08:00 Каназава - Мито 3:1
08:00 Кофу - Йокогама 0:1
08:00 Кумамото - Эхимэ 3:0
08:00 Матида Зельвия - Токио Верди 1:1
08:00 Мацумото Ямага - Токусима 0:0
08:00 Окаяма - Омия 0:1
08:00 Чиба - Точиги 0:0
08:00 Ямагата - Оита 1:1
Bosh sahifa
Online: 40 (4/36)
© BUTSA.UZ – 2018